قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

توافقنامه

کلیه کاربران، خریداران، فروشندگان همیار گرافیک و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از محصولات همیار گرافیک ، موظف به رعایت کامل شرایط هستند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور ( جمهوری اسلامی ايران) است. این شرایط جامع و کامل نبوده و همیار گرافیک حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت hamyargraphic.com برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت به همیار گرافیک اعلام گردد.

 

فصل اول: تعاریف

* این سایت متعلق به شرکت دانش بنیان همیار گرافیک می باشد و  در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های گرافیکی در زمینه های مختلف فعالیت دارد.  

1. خريدار: کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريد و پرداخت هزينه محصول مي نمايد.

2. فروشنده: سایت همیار گرافیک که به عنوان شخص حقوقی اقدام به فروش یک محصول مي نمايد.

3. محصول: هر يک از فایل های قابل دانلود ارائه شده توسط همیار گرافیک

4. پرتال کاربران: سایت به آدرس hamyargraphic.com/my-account که خريدار در آنجا حساب داشته و از طريق اين حساب مي تواند فهرست محصولات خریداری شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خريدار در آنجا ثبت شده و قابل ويرايش و بروز رساني است.

5. سیستم پشتیبانی: کاربران میتوانند از طریق ارسال تیکت یا پشتیبانی تلگرام با ما در ارتباط باشند.

6. تحويل محصول یا فایل: ارائه لینک دانلود محصول خريداري شده به صورت تکی یا اشتراک ماهیانه

7. کاربر وب سايت: کليه اشخاصي که از سراسر دنيا وب سايت همیار گرافیک را مشاهده و مرور مي کنند.

 

فصل دوم: هویت

1. همیار گرافیک: سایت اینترنتی با آدرس www.hamyargraphic.com که در اين توافق نامه همیار گرافیک ناميده مي شود.

2. هويت خريدار: خريدار شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده تحت حساب وي مديريت مي شود

3. هويت فروشنده: فروشنده شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده یا عرضه شده تحت حساب وي مديريت مي شود

4. براي حفظ حقوق قانوني خريداران، فروشندگان، کليه این کاربران موظف به ارائه اطلاعات هويتي خود به همیار گرافیک مي باشند. ضمنا عواقب اعلام ناصحيح اطلاعات مستقيما بر عهده ایشان خواهد بود. همیار گرافیک مسئوليتي در قبال کنترل صحت اطلاعات خريداران، فروشندگان ندارد.

5. خريدار و فروشنده اذعان مي نمايد که کليه اطلاعات هويتي ارائه شده و آدرس ها وشماره تماس و امثالهم صحيح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران مي کوشد. همیار گرافیک حق دارد هر زمان که نياز به کنترل اين اطلاعات داشته تصوير برابر اصل اين اطلاعات را از ایشان دريافت نمايد. همیار گرافیک حق دارد تا تکميل اطلاعات صحيح و مستند نسبت به تعليق سرويس دهی به خریدار و فروشنده اقدام نمايد.

6. کليه مسئوليت ها و حقوق مرتبط با محصولات، بر عهده فروشنده به تنهائي مي باشد.

 

فصل سوم: تغییرات

1. تغييرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات همیار گرافیک تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه همیار گرافیک و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، همیار گرافیک حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت همیار گرافیک در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا همیار گرافیک مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار، فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت همیار گرافیک کنترل نماید.

2. تغييرات فني: همیار گرافیک براي بهبود کيفيت خدمات حق انجام تغييرات فني، سخت افزاري، نرم افزاري يا شبکه اي را در سرويس هاي ارائه شده دارد. در مورد تغييراتي که سرويس خريدار، فروشنده را تحت تاثير قرار مي دهد همیار گرافیک موظف است تا يک ماه پس از اعمال تغييرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خريدار، فروشنده موظف هستند خود را با اين تغييرات سازگار نمايند. هرگاه به دليل موارد ضروري، همیار گرافیک امکان اطلاع رساني یا خدمات دهی را از دست بدهد و يا فوريت هاي فني این مجموعه را ناچار به اين امر نمايد مسئوليتي براي اطلاع رساني زمان و نحوه تغييرات نخواهد داشت ضمنا خريدار، فروشنده به شرکت وکالت مي دهد تا در زمان مورد نياز در جهت بهبود سطح کيفي سرويس اقدام به انجام فعاليت هاي سخت افزاري و نرم افزاري روي سرورهاي همیار گرافیک نمايد.

3. همیار گرافیک مي تواند تا زماني که اطلاعات کافي در مورد موارد مشکوک پيدا نکرده است، اقدامي براي تغيير در سفارش، محصول یا خدمات صورت ندهد.

 

فصل چهارم: شرایط و ضوابط کلی خریدار ( کاربر عادی ) و طراح

قوانین خریدار

دانلود محصولات به صورت خرید تکی شامل محدودیت زمانی نمیشود و میتوانید در هر موقع مجدد دانلود کنید.

*درحال حاظر خرید اشتراکی در همیار گرافیک فعال نمیباشد.

پشتیبانی محصولات خریداری شده توسط همیار گرافیک انجام خواهد شد. و محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل دانلود لینک دارند پس از تایید کارشناسان همیار گرافیک و عدم رفع مشکل توسط طراح، از سایت حذف یا بروز رسانی خواهد شد درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم ارسال تیکت همیار گرافیک به ثبت برسد.

 

خریدار حق فروش و انتشار طرح خریداری شده را ندارد

با خرید طرح تنها اجازه شخصی سازی و چاپ آن را دارید و در صورت فروش طرح(به هر نحوی) همیار گرافیک از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد کرد.